Labris Otel
Cunda butik otel
DETAYLAR
Address
Namık Kemal mah 15 Eylül Cad. Bayır Sok. No:73-79
Phone 1
Phone 2
Keyword
cunda butik otel
İLETİŞİM BİLGİLERİ
EKLEYEN
TELEFON
AÇIKLAMA

Cunda Labris Otel

Köklerinde Girit göçmeni bir aile bulunan Lebriz-Hasan Soycan çifti, Ayvalık ve Cunda sevdası ile hayatlarını giderek daha fazla bu yörede geçirmek istediler. Böylece esas meslekleri olan hekimlik ve mühendisliğe turizm ve otelciliği katarak, deneyimlerini ve mükemmeli arayan mesleki alışkanlıklarını Cunda Labris Otel’de kullanmaya başladılar. Yapımından dekorasyonuna, bahçesinden havuzuna detaylara büyük özen göstererek çok özel bir butik otel yarattılar.

DENİZ MANZARALI BALKONLU 2 KİŞİLİK ODA

Odalarımızın 8 tanesi iki kişilik ve deniz manzaralıdır. Alanı 20 m2 olan bu odaların 6 tanesinde bir adet çift kişilik, 2 tanesinde 2 adet tek kişilik yatak vardır.  Balkonlardan sadece deniz değil, bahçe, değirmen, zeytin ve incir ağaçları ile Kaz Dağları da görülmektedir. Koltuk, klima, mini bar, su ısıtıcısı ve çay-kahve, led TV, lap-top kasası, telefon, mermer banyo, saç kurutma makinesi, Agraria marka buklet ürünleri, terlik standart özellikler arasındadır. ikisi merdivensiz erişimlidir.

BAHÇE MANZARALI 2 KİŞİLİK ODA

İki kişilik odalarımızın 4 tanesi bahçe, değirmen ve orman manzaralıdır. Alanı 20 m2 olan bu odalarımızdan üçünde bir adet çift kişilik, birinde 2 adet tek kişilik yatak bulunmaktadır. Koltuk, klima,mini bar, su ısıtıcısı ve çay-kahve, led TV, lap-top kasası, telefon, mermer banyo, saç kurutma makinesi, Agraria marka buklet ürünleri, terlik standart özellikler arasındadır. İkisi bahçe katında ve teraslı, ikisi balkonlu, bir oda engelli dostudur.

DENİZ MANZARALI TERASLI 2 KİŞİLİK ODA

İki kişilik odalarımızın 4 tanesi bahçe katında olup teraslıdır ve bahçeye direkt erişimi vardır. Bu odalar deniz, değirmen ve orman manzaralıdır. Alanı 20 m2 olan bu odalarımızdan üçünde bir adet çift kişilik, birinde 2 adet tek kişilik yatak bulunmaktadır. Koltuk, klima, mini bar, su ısıtıcısı ve çay-kahve, led TV, lap-top kasası, telefon, mermer banyo, saç kurutma makinesi, Agraria marka buklet ürünleri, terlik standart özellikler arasındadır. Tümü merdivensiz erişimli, bir oda engelli dostudur.

HİZMETLER
24 saat açık
Alkollü İçecek
Alkolsüz İçecek
Havuz
Kahvaltı
Kredi Kartı
Market
Mini Bar
Oda Servisi
Oyun Bahçesi
Rezervasyon
Ücretsiz Otopark
Wifi
S.S.S
YORUMLAR
HARİTADA NERDEYİZ?
ÇALIŞMA SAATLERİ
X