Halı Yıkama
/
Ayvalık

Bosna Halı Yıkama

[/vc_column]

AYVALIK HALI YIKAMA

Ayvalık , Sarımsaklı, Cunda Adası, Altınova, Gömeç bölgesinde halı yıkama ve koltuk temizleme konusunda son teknoloji alet ve makinelerimizle %100 müşteri memnuniyeti hedefinde hizmet vermekteyiz. Halılarınız makinelerimizde tek tek elde yıkanmakta olduğundan bir başka halının herhangi bir atık suyu ile temas etmemektedir. Halılarınızın yıkanmasında kullanmış olduğumuz su kesinlikle şehir suyudur. Firmamız kaliteli ve kusursuz hizmet politikasını gaye edinmiştir.

Ayvalık Halı Yıkama

Halılarınızı son teknoloji otomatik makinelerde bitkisel antibakteriyel şampuanlarla el değmeden özenle ayvalık halı yıkama merkezi olan bosna halı yıkamada yıkanmaktadır.

3 YILLIK TECRÜBE

Ayvalık halı yıkma merkezi olan bosna halı yıkama olarak yeni makinelerimiz ve yeni yerimizde daha kaliteli, kusursuz halı yıkama hizmeti veriyoruz

Bosna Halı Yıkama olarak NELERİ YAPMIYORUZ !

Halılarınız ortak bir havuz içinde toparlanıp toplu yıkama işlemi ile yıkanmaz.

Yıkamanın hiçbir  aşamasında insan gücü ön planda değildir. Tüm halı yıkama işlemleri özel sistem makineler tarafından yapılır.
Halılarınız kesinlikle yerde kurtulmaz .

Halılarınız evden  alındıktan sonra yıkama alanında giriş yapılmadan masa üzerine alınır ve m2 si alınır ve lekelerine göre leke sökme işlemi yapılır.

HALI ÇIRPMA İŞLEMİ

Halılarınız özel aletler sayesinde titreşimli ve bir cihaz vasıtası ile yüzeyinde bulundurduğu tozlardan arındırılır.

HALI YIKAMA İŞLEMİ

Halılarınız ekolojik profesyonel halı şampuanı ile son teknoloji otomatik halı yıkama makinesinde ön ve arkası dönüşümlü olarak hassas bir şekilde ön yıkama, ana yıkama ve arka yıkama işlemlerine tabi tutulur.80-120 bar arası basınçlı suyla gelberi ve durulama işlemlerinden geçirilerek sıkma işlemi için rulo yapılır.

HALI SIKMA İŞLEMİ

Halılarınız santrifüj  makinesinde sıkılarak üzerinde ki fazla suyun atılması sağlanır. Halı üzerindeki %95 suyun atılması ve sonra halının kuruması için harcanacak süre çok kısaltılmış olur. Bunun yanında halı ilmikleri de bu sayede yıpranmamış olur.

HALI KURUTMA İŞLEMİ

Halılarınız nem alma işlemi için  kapalı alanda paslanmaz askılıklarda büyük fan ile havalandırılarak kurutulur.

HALI HAV ALMA VE PAKETLEME İŞLEMİ

Halılarınız son izleme masasında ekibimiz tarafından tespit edilen lekelerin temizlendiğinin kontrol edilmesi ve fırçalama işlemi ile tüylerinin havalandırılması , evinizin  kokusunu değiştirecek özel halı parfümü sıkılıp , paketleme işlemi ile son bulur.

Devamını Oku
Araç Parkı
Asansör
eve servis
H.Alanı Transfer
Hamam
Herşey Dahil
Kahvaltı
Klima
oda kahvaltı
Otobüs Durağı
Plaj
Sahil
Sauna
Teras
TV
Wifi
Yarım Pansiyon
Yüzme Havuzu